PBF osadzony w świecie The Walking Dead.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Merle Dixon

Go down 
AutorWiadomość
Merle Dixon

Aktualny Wygląd : Czarne buty, niebieska koszula w kratkę, biały podkoszulek i lekko podniszczone jeansy.

PisanieTemat: Merle Dixon   Sro Paź 15, 2014 4:43 pm

Imię: Merle
Nazwisko: Dixon
Grupa: Samotnik
Wygląd:
Merle to posiwiały, wyglądający na ok. 50 lat mężczyzna. Jest dość wysoki oraz posiada solidną budowę ciała. Ma zielone oczy i lekko kulfoniasty nos. Jego twarz pokryta jest tak zwanym "popołudniowym zarostem". Cechą charakterystyczną dla jego wyglądu, jest brak prawej ręki, która została zastąpiona protezą z przymocowanym do siebie ostrzem. Na co dzień chodzi w białym podkoszulku, na który narzuca koszule, czarnych butach i jeansowych spodniach.
Charakter:
Merle jest osobą o ciężkim charakterze. Nie potrafi dogadać się ze społeczeństwem. Ponadto jest zadziorny i agresywny, przez co nie raz był uczestnikiem bójek. Należy również do grona ludzi, którzy są rasistami. Najprawdopodobniej jego zachowanie spowodowane jest brakiem doświadczenia miłości ze strony rodziców. Jedyną osobą, którą darzy jakimkolwiek innym uczuciem niż nienawiść, jest jego młodszy brat Daryl, którym opiekował się w dzieciństwie.
Ekwipunek:
- Magnum
- Karabin myśliwski
- Proteza z ostrzem
- Torba podróżnicza
- Ubrania
- Trochę amunicji
Zdolności:
- Twarda głowa
- Instynkt myśliwego
- Dobry strzelec
- Duża siła
Historia:

Wraz z rodziną, mieszkaliśmy w górach w północnej Georgi. Miałem młodszego brata Daryla oraz rodziców alkoholików. Matka spłonęła żywcem w pożarze. Ja natomiast, musiałem opiekować się moim małym braciszkiem. Starałem się zrobić z niego prawdziwego twardziela. Często wychodziliśmy razem na polowania. Czasami nie wracaliśmy do domu przez parę dni... właściwie to nie było do czego wracać, Większość czasu spędziłem w ośrodkach dla młodocianych "degeneratów". Korzystałem z życia tak, jakby miał to być mój ostatni dzień. Często wpadałem w bójki i przechadzałem się z kanaliami. To były piękne czasy, a teraz?...

Wszystko się spie!@#%ło. Na zewnątrz pełno jest chodzących, rozkładających się ciał, przez których straciłem wielu kompanów. Jedzenie zaczyna gnić. W powietrzu wisi śmierć. Wszyscy walczą o przetrwanie tak jak ja. W grupach, lub pojedynczo. Z własnego doświadczenia wiem, że duża grupa nie przetrwa zbyt długo. Jej rozpad to tylko kwestia czasu. Tak naprawdę, każdy jest zdany sam na siebie. Każdy jest kowalem swojego losu. Naszym najlepszym przyjacielem są naładowane giwery. Czuję, że zaczyna dopadać mnie starość. Nie mam tej samej kondycji i siły co kiedyś, ale wciąż starcza mi sił na skopanie paru tyłków.

Nie wiem gdzie jest mój braciszek. Wszystkie swoje wspomnienia widzę, jakby przez mgłę. Nawet nie pamiętam kiedy to wszystko się zaczęło, lecz to nieistotne. Teraz żyjemy w nowym świecie, pełnym niebezpieczeństw i chodzących trupów. Mam jednak nadzieję, że Daryl wziął sobie moje słowa do serca i potrafi sam o siebie zadbać.

Chciałbym by to wszystko jakoś się ułożyło. Jestem poszukiwany przez ludzi Gubernatora, ale nie dam im się tak łatwo. Prędzej padnę trupę i dołączę do tej wesołej gromadki zwanej szwędaczami, niż mnie dopadną. Postaram się odnaleźć swojego brata i zrobię wszystko, by naprawić z nim relacje. Koniec końców, to moja jedyna rodzina, która jest powodem, by dalej walczyć o życie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Daryl Dixon
Admin

PisanieTemat: Re: Merle Dixon   Sro Paź 15, 2014 4:54 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://thewalkingdead.forumpolish.com

Merle Dixon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1