The Walking Dead PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


PBF osadzony w świecie The Walking Dead.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O co kaman?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Makoto Nakamura

Makoto Nakamura


Wiek : 42
Aktualny Wygląd : Makoto NAzjata - niewysoki, ciemne włosy krótko, choć niezbyt równo przystrzyżone. Wiek ok 50 lat, twarz zwykle posępna, nie ukazująca wiele emocji, ciemne okulary typu "Lenonki". Nosi ciemne spodnie, koszulę, która zapewne niegdyś była śnieżnobiała oraz czarną skórzaną marynarkę. Za okrycie wierzchnie służy mu ciemnozielony wojskowy płaszcz sięgający połowy uda. Przez ramię przewieszony nieduży wojskowy plecak.
Age : 52
Skąd : Tokyo - Japan -> Atlanta - USA

O co kaman? Empty
PisanieTemat: O co kaman?   O co kaman? EmptyPon Sty 05, 2015 12:39 pm


Drogi Mistrzu Gry oraz drodzy Gracze Rozumiem, że prowadzony jest nabór i im więcej osób do grania tym lepiej, ale czy nie warto kierować się odrobiną zdrowego rozsądku? Chodzi mi o akceptowanie postaci, które mają wszystkiego "bardzo dużo", są "bardzo silne", "doskonale zbudowane" a jednocześnie "szalenie inteligentne" i "nieziemsko przystojne" a do tego "doskonale posługują się wszystkim" i "perfekcyjnie wszystko potrafią"?
Z całym szacunkiem ale świat TWD to nie świat Marvella z superbohaterami czy anty-bohaterami obdarzonymi niezwykłymi mocami...
Odnoszę wrażenie że forum jest zdominowane przez rządnych krwi nastolatków, dla których ich własna dobra zabawa jest na 1-szym miejscu, a forum oraz inni bohaterowie są tylko narzędziami. To niestety może popsuć zabawę pozostałym... no chyba że jestem w mniejszości i to ja tutaj nie pasuję - jeśli tak, dajcie znać
Powrót do góry Go down
Lynn Hawkins

Lynn Hawkins


Wiek : 32
Aktualny Wygląd : Czarny t-shirt, jeansy i wytarte taktyczne szelki.
Skąd : Woodbury

O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? EmptyPon Sty 05, 2015 5:53 pm

Szczerze mówiąc podpisuje się pod tym co napisał Makoto.
Powrót do góry Go down
Psycho

Psycho


Wiek : 29 lat.
Aktualny Wygląd : Czarny podkoszulek. Brązowa, skórzana kurtka. Ciemnoniebieskie jeansy. Czarne buty wojskowe. Nieśmiertelnik.
Skąd : Ciudad Juarez

O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? EmptyPon Sty 05, 2015 6:42 pm

Sorry panie Nakamura ale twoja postać także jest "bardzo silna" i "perfekcyjna".
Powrót do góry Go down
Makoto Nakamura

Makoto Nakamura


Wiek : 42
Aktualny Wygląd : Makoto NAzjata - niewysoki, ciemne włosy krótko, choć niezbyt równo przystrzyżone. Wiek ok 50 lat, twarz zwykle posępna, nie ukazująca wiele emocji, ciemne okulary typu "Lenonki". Nosi ciemne spodnie, koszulę, która zapewne niegdyś była śnieżnobiała oraz czarną skórzaną marynarkę. Za okrycie wierzchnie służy mu ciemnozielony wojskowy płaszcz sięgający połowy uda. Przez ramię przewieszony nieduży wojskowy plecak.
Age : 52
Skąd : Tokyo - Japan -> Atlanta - USA

O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? EmptySro Sty 07, 2015 12:04 pm

Hmmm... Proponuję wczytać się bardziej w kartę postaci. Poza tym miałem na myśli nieco głębsze spojrzenie na świat TWD. To nie jest D&D. No offence, ale mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi
Powrót do góry Go down
Psycho

Psycho


Wiek : 29 lat.
Aktualny Wygląd : Czarny podkoszulek. Brązowa, skórzana kurtka. Ciemnoniebieskie jeansy. Czarne buty wojskowe. Nieśmiertelnik.
Skąd : Ciudad Juarez

O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? EmptySro Sty 07, 2015 1:18 pm

Ok dobra. Ale to już cudza sprawa czy ktoś chce mieć postać bardzo dobrą czy taką średniawą. Moja postać jest bardzo dobra w wielu rzeczach ale jest taki równoważnik i haczyk w niej... ma niesamowite zaburzenia psychiczne, więc czasem zamiast np. zlikwidować dwóch sztywnych z bezpiecznej odległości bronią dystansową to on mógłby się na nich rzucić z nożem lub gołymi pięściami. Rozumiem cię że także nie zaprzyjemnie się gra, gdy większość jest niesamowita we wszystkim. Ale jak już to nie żeby nie akceptować takich postaci tylko żeby miały jakieś równoważniki, jak np. tak jak u mnie chorobę psychiczną albo kalectwo na ten przykład.
Powrót do góry Go down
Makoto Nakamura

Makoto Nakamura


Wiek : 42
Aktualny Wygląd : Makoto NAzjata - niewysoki, ciemne włosy krótko, choć niezbyt równo przystrzyżone. Wiek ok 50 lat, twarz zwykle posępna, nie ukazująca wiele emocji, ciemne okulary typu "Lenonki". Nosi ciemne spodnie, koszulę, która zapewne niegdyś była śnieżnobiała oraz czarną skórzaną marynarkę. Za okrycie wierzchnie służy mu ciemnozielony wojskowy płaszcz sięgający połowy uda. Przez ramię przewieszony nieduży wojskowy plecak.
Age : 52
Skąd : Tokyo - Japan -> Atlanta - USA

O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? EmptySro Sty 07, 2015 1:23 pm

Ok, myślę że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi. Mam przynajmniej taka nadzieję...
Powrót do góry Go down
Rick Grimes

Rick Grimes


Wiek : 36
Aktualny Wygląd : Czarna koszula, przetarte jeansy, terenowe buty.
Skąd : King County

O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? EmptySro Sty 07, 2015 8:38 pm

Dorzucę od siebie, co do ekwipunku. Jeżeli jakaś postać ma go aż nadto, wiadomo, że będzie mu ciężej biegać itd. MG zawsze będzie brał to pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O co kaman? Empty
PisanieTemat: Re: O co kaman?   O co kaman? Empty

Powrót do góry Go down
 
O co kaman?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Walking Dead PBF :: Sprawy Organizacyjne :: OGŁOSZENIA-
Skocz do: